Free cookie consent management tool by TermsFeed Privacy Software Google Workspace pre vedenie škol | Edugo Solutions s.r.o.

> Blog > Google Workspace pre vedenie škol

Google Workspace pre vedenie škol

Google Workspace vám pomôže vybudovať školu založenú na online práci a spolupráci a ušetrí váš čas. Prihláste sa na školenie ešte dnes!

Dlžka školenia: 6 x 60 minút
Forma školenia: nahrávaný webinár
Cena za účastníka: 99 EUR
Termín: na dotaz
Registrácia: https://forms.gle/ZH3xQQxaF5VHGPENA

Čo sa naučím?

  • Efektívna práca s poštou (1. stretnutie) – Nechajte technológiu pracovať za vás – s inteligentnými kartami, štítkami a automatickými filtrami zvládnete aj veľké hromady pošty. Dozviete sa tiež o koncepte „Zero Inbox“ a vyskúšate si techniky na šetrenie času pri vybavovaní pošty.
  • Dokonalý timemanagement (2. stretnutie) – Organizácia času pomocou kalendárov Google môže byť jednoduchá vďaka kalendáru zdieľania v tíme, systému farieb alebo kalendáru školských zdrojov. Kalendár Google má veľký potenciál pre vašu prácu.
  • Zdieľanie, spolupráca a kontrola (3. stretnutie) – Obrovská úspora času – to je vytváranie a práca v online aplikáciách Google. Naučíme sa všetko o bezpečnom zdieľaní, prideľovaní pracovných úloh a kontrole ich plnenia. Uvidíme tiež, ako nám umelá inteligencia môže pomôcť s rutinnými úlohami, aby sme mali viac času na dôležité veci.
  • Efektívny a organizovaný pracovný priestor online (4. stretnutie) – Naše dáta sú teraz väčšinou v cloude a online ukladanie sa pomaly stáva bežnou záležitosťou. Ale máme všetko nastavené čo najefektívnejšie? Naučíme sa, ako čo najlepšie využiť Disk Google efektívnou organizáciou dát, používaním štítkov alebo aj vhodným používaním zdieľaného disku.
  • Nestrácajte sa v dátach (5. stretnutie) – Pomocou Tabuľky Google môžeme ľahko analyzovať školské údaje. Kontingenčné tabuľky a umelá inteligencia nám v tom môžu pomôcť bez toho, aby sme sa museli učiť zložité vzorce. Na získanie potrebných výstupov stačí doslova niekoľko kliknutí.
  • Majte mobil na svojej strane (6. stretnutie) – Potrebujete tiež svoje dáta, virtuálny pracovný priestor alebo kalendár v mobilnom telefóne. Prejdeme si nastavenie všetkých základných aplikácií Google, aby ste ako manažéri mali všetko vždy po ruke a efektívne nastavené na jednoduché používanie.

Spojte sa s nami

Zaujala vás ponuka Google a radi by ste sa dozvedeli viac? Napíšte nám a my sa s vami obratom spojíme. Poďme spoločne začať cestu, ktorá pozitívne zmení vašu školu. Zároveň môžete využiť naše poradenstvo ZADARMO, a to vždy prvý pondelok v mesiaci od 19:00. Radi vám poradíme s Google Workspace, ale aj chromebookmi! Stačí sa pripojiť tu.

Napíšte nám Zavolajte nám
Top